Bajki dla 3-latków 13


Co jakiś czas robię zestawienie ciekawych bajek dla Małych Dzieci- głównie chłopców. Dzisiaj odsłona kolejna.
Nie dam sobie wmówić, że bajki to zUo totalne i dzieci nie mogą ich oglądać! Mogą! Ale w odpowiedniej ilości i o odpowiedniej treści!
Przecież każdy z nas chce wypić w spokoju kawę! (niektórzy herbatę)

No to przedstawiam nasze ostatnie hity!

1. Strażnicy miasta- wciągająca, pouczająca i spokojna bajka o autkach (i nie tylko) specjalnych, które dbają o swoje miasto, współpracują ze sobą i ratują nawzajem z różnych opresji. Chłopcy wsiąkli w nią jak w gąbkę! 
straznicy-miasta-to-nowy-serial-42267_l

Zdjęcie STĄD

2. Psi patrol- bajka o szczeniakach, które na czele z chłopcem Rydrem tworzą ekipę do zadań specjalnych. Ratują innych z opresji, pomagają i bohatersko rozprawiają się z każdym niebezpieczeństwem.
Szczerze? Już mi się ulewą tą bajką a Chłopaki, zwłaszcza Arek, by to oglądali non stop najlepiej (jakbym mu oczywiście na to pozwoliła).

pobrane   Zdjęcie STĄD

3. Jake i piraci z Nibylandii- inspirowany historią Piotrusia Pana, opowieść o dzieciakach- piratach, którzy szukają skarbu Nibylandii a na ich drodze co chwilę pojawia się Kapitan Hak.

org_5_1024

Zdjęcie STĄD

4. Team hot wheels. Odjazdowa przygoda.- bajka pełnometrażowa, która u nas jest hitem! Historia opowiada o czterech chłopcach, którzy zakładają team by walczyć z nieznanym przybyszem. Osobno są bardzo dobrymi kierowcami ale wspólnie tworzą niesamowity team, gotowy walczyć z każdym zagrożeniem! Szybkie auta, pościgi i zabawne dialogi. Cóż, oglądamy tą bajkę wszyscy!

5. Maks i Ruby- opowieść o rodzeństwie. Ułożonej i spokojnej Ruby i psotnym Maksie. Pouczające i zabawne historie, które doprowadzają Armię do wybuchu śmiechów. Siedzą i oglądają z rozdziawionymi buziami.
f_ba_1696_i932 Zdjęcie STĄD 

Podrzućcie jakieś swoje propozycje!
Nasze wcześniejsze propozycje TUTAJ i TUTAJ


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 komentarzy do “Bajki dla 3-latków