Moc czarownicy


To już kolejna propozycja tego typu, którą wam tu przedstawiam. Jestem pewna, że wiele z was wierzy w horoskopy, znaki zodiaku, śledzi fazy księżyca i słucha przepowiedni tarota (bo niby skąd na YT mają one tyle wyświetleń). Jednak mało kto wsłuchuje się w swój osobisty magiczny potencjał. A przecież każdy z nas go ma. Komu się nie zdarzyło mieć Deja vu, snu który się spełnił albo jakiegoś dziwnego przeczucia? Ile razy myśleliście o kimś i nagle ta osoba dzwoni albo pisze SMS-a (ja mam tak notorycznie). To jest nasza magia, system percepcji, który czeka na przebudzenie.

Mat Auryn, autor “Mocy czarownicy” jest profesjonalnym medium, który w inspirujący sposób przekazuje wiedzę, doświadczenie i sposoby na poszukiwanie własnej ścieżki do magicznego potencjału. Znajdziemy w niej teorię i sporo ćwiczeń praktycznych. Dzięki temu mamy pełen obraz tego jak rozpocząć przygodę z parapsychologią i “czarowaniem”.

Ta książka to prawdziwy bestseller dla fanów takich tematów. Mat Auryn porusza w niej temat mocy, percepcji, postrzegania pozazmysłowego, relaksacji, oczyszczania i ochrony, dostrajania, energii gwiazd i Ziemi i mnóstwa innych tematów. Dzięki temu książka sporo uczy i przygotowuje do osobistych praktyk. Przykłady ćwiczeń do wykonania są bardzo jasno wytłumaczone. Większość z nich nie wymaga żadnych dodatkowych rekwizytów lub przygotowań, co ułatwia ich zastosowanie. Jedyne czego nam potrzeba to skupienie i uwaga.

Jeśli lubicie takie tematy, chcecie wsłuchać się we własne zmysły i intuicję i szukacie wsparcia, wskazówek lub pokierowania- to polecam wam tę książkę. Wskaże wam drogę, wyjaśni wiele zagadnień i zachęci do ćwiczenia własnej magiczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *