POST Z KATEGORII:

Rytm. VI Keeland

Rytm. VI Keeland

Czy jest na sali wentylator? Zdecydowanie przyda się podczas czytania książki Vi Keeland „Rytm” . Miałam wam napisać, że to rewelacyjna powieść na leżak. Ale może  jednak nie kładźcie się w słońcu, bo powodów do uderzeń gorąca wam podczas czytania nie zabraknie.
Nie wiem co jest takiego fascynującego w gwiazdach rocka, zwłaszcza młodych i przystojnych gwiazdach rocka, ale nie da się ukryć, że potrafią oni zrobić dobry klimat. A tutaj mamy dwie gwiazdy muzyki. I jedną Lucky. Widzicie? Mówiłam, że jest gorąco.

Lucky to młoda, ambitna i utalentowana dziewczyna. Ma piękny głos, ale ma ogromny lęk przed wejściem na scenę. Dlatego swoje umiejętności wykorzystuje w inny sposób- uczy śpiewu. Dorywczo pracuje też w barze. Lucky jest dziewczyną rockmana, Dylana. Podkochiwała się w nim jako nastolatka, a teraz są parą. Brzmi jak bajka? Jasne. Tylko że jej dziewczęce zauroczenie do muzyka i wyobrażenie o  życiu z nim, niekoniecznie pokrywają się z tym co jest naprawdę.

Pewnego wieczoru w barze pojawia się Flynn. Lucky od razu wpada mu w oko, dlatego mężczyzna postanawia ją poderwać, jednak ona próbuje za wszelką cenę bronić się przed jego wdziękiem. Flynn też jest muzykiem. Ma śpiewać jako support przed zespołem Dylana. Lucky nie ma pojęcie, że niebawem wyjedzie w trasę koncertową z dwójką mężczyzn… Trójkąty nigdy nie są dobre, zwłaszcza gdy kobieta sama nie wie czego chce. Flynn jest mega fajny, wyrozumiały i wpierający. Dylan jest z coraz większym dupkiem. A Lucky zachowuje się bardzo często zupełnie irracjonalnie próbując znaleźć równowagę między rozumem a sercem.

Dzieje się. Zdecydowanie bohaterowie się nie nudzą. A razem z nimi nie nudzi się czytelnik. „Rytm” czyta się bardzo dobrze i szybko. Zwłaszcza jak cała trójka ląduje w jednym autokarze, to akcja nabiera tempa i rozmachu. Do tego dochodzi przesłodka siostrzenica Flynna, której obecność podkreśla ciepły i seksowny charakter bohatera. Także tak, polecam wam tę książkę. Jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko czytaniu o miłosnym trójkącie (a wiem, że niektórzy miewają do tego tematu dziwną awersję). No ale takie są książki dla kobiet– jedne bardziej słodkie, inne pikantne a jeszcze inne o miłosnych trójkątach. Dla każdego coś dobrego.

  • Tytuł: Rytm. Na scenie. Tom 2
  • Autor: Vi Keeland
  • Wydawnictwo Kobiece
  • Seria Na scenie
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2019
  • Ilość stron: 336
0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *