Zbliżają się DRUGIE urodziny Chłopców.
Jest więc okazja do świętowania!
Wobec tego chciałabym również Wam sprawić z tej okazji trochę przyjemności i zaprosić do konkursu
Wobec tego chciałabym również Wam sprawić z tej okazji trochę przyjemności i zaprosić do konkursu
"SPOSOBY NA DŁUGIE, ZIMOWE POPOŁUDNIA"
Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody!
Zasady są proste:
1. Trzeba zrobić zdjęcie z propozycją niebanalnej, kreatywnej zabawy/zajęcia/pomysłu na spędzanie popołudnia w domu- na zdjęciu może być samo dziecko albo dziecko z rodzicami, rodzeństwem, psem, kotem! Ważne, żeby była to ciekawa propozycja ("zwykłe" układanie klocków każdy zna ale już tworzenie z nich całych miast- niekoniecznie).
Może macie jakąś super zabawkę, która zajmuje dziecko na dłużej. Albo sami takie tworzycie dla lub wspólnie z dziećmi?!
Podzielcie się fajnymi zabawami. Pokażcie co robicie, żeby się nie nudzić. Zaskoczcie mnie.
Pomóżcie znaleźć sposób na przetrwanie długich, zimowych popołudni!!!
2. Gotowe zdjęcie należy:
a) wysłać na adres: [email protected]
(jeden uczestnik, jedno zdjęcie). Jeśli zabawa jest sekwencją kolejnych działań- kolaż z max 3 zdjęć.
b) W treści maila wpisać- imię i nazwisko zgłaszającego, imię oraz wiek dziecka.
c) W tytule: KONKURS
d) Można również podać nagrodę, którą w przypadku wygranej chcielibyście otrzymać (nie jest to wiążące ale może mi ułatwić wybranie nagród dla danej osoby).
Każdego maila, który do mnie dojdzie potwierdzę wiadomością zwrotną! Jej nie otrzymanie w ciągu 2 dni oznacza, że nie dotarło do mnie wasze zgłoszenie!
Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z:
- wyrażeniem zgody na publikację zdjęcia na fp i blogu Matki Jeszcze Nie Wariatki;
- wyrażeniem zgody na udostępnienie danych osobowych sponsorom nagród;
- zapoznaniem się z zasadami (regulaminem);
- potwierdzeniem tego, że zdjęcie jest własnością zgłaszającego.
3. Udostępnić plakat konkursowy- KLIK
4. Polubić sponsorów (warunek konieczny!!!)
5. Będzie mi miło jak polubicie również mój fp ale nie jest to warunek konieczny! (Link do fb macie przy ostatniej nagrodzie!)
Obserwując zachowania społeczne na różnych blogach wiem, że wolę mieć mniejszą ilość lubiących ale szczerych. Jak ktoś ma polubić i odlubić zaraz po wzięciu udziału w konkursie- może sobie podarować już dziś! ;)
Ustalenia dodatkowe:
- Wszystkie nadesłane prace będą opublikowane w specjalnym albumie konkursowym na fp, wygrane dodatkowo na blogu;
- Prace biorące udział w innych konkursach nie będą brane pod uwagę!
- Nie usuwam zdjęć z albumu na prośbę autora- przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego zamieszczenie.
- Zwycięzców wybiera organizator konkursu- czyli Matka Jeszcze Nie Wariatka, w porozumieniu z Mężulem i Chłopcami;
- Sponsorzy wysyłają nagrody tylko na terenie Polski;
- Ilość nagród może się zwiększyć w trakcie trwania konkursu- organizator zobowiązuję się o tym poinformować;
- Wygrany ma 3 dni na zgłoszenie się do sponsora celem ustalenia adresu wysyłki. Po tym czasie nagroda przepada.
Konkurs trwa od 03.01.2014r. - 17.01.2014 r. do północy
No to czas na przedstawienie sponsorów i nagród!
1. MamaLoliPoli-
Ręcznie robiona opaska na główkę dla malutkiego dziecka

2. Manufaktura UNIQUE
-Stworek Potworek z ręcznie wyhaftowanym imieniem i danymi dziecka
3. Pola na zakupach-
przygotowała upominek niespodziankę

4. Gaami- przygotowała komplet- bransoletka dla Mamy i dla Dziecka

5. By Myself-
ma dla Was poszewkę na poduszkę pełną sowich buziek
ma dla Was poszewkę na poduszkę pełną sowich buziek

6. Aruru-
prześliczny brelok owca ze świecącą w ciemności mordką oraz kopytkami.
prześliczny brelok owca ze świecącą w ciemności mordką oraz kopytkami.

7. Obrazki dla.
przygotowała dla zwycięzcy 2 ręcznie wykonane obrazki wraz z ramkami z bieżącego katalogu (wzory do wyboru)
przygotowała dla zwycięzcy 2 ręcznie wykonane obrazki wraz z ramkami z bieżącego katalogu (wzory do wyboru)

8. Ameliowa Kraina-
ma dla Was oryginalną smycz do smoczka.
ma dla Was oryginalną smycz do smoczka.

9. Pomysłowo -
przecudna sówka!
przecudna sówka!
10. Filcowe Biesy -
przecudowny, uroczy, słodki, filcowy breloczek do kluczy.
przecudowny, uroczy, słodki, filcowy breloczek do kluczy.
11. Sokoli zakątek-
własnoręcznie wykonana kartka okolicznościowa (tematyka do uzgodnienia- walentynki, urodziny, chrzest, wesele...)
własnoręcznie wykonana kartka okolicznościowa (tematyka do uzgodnienia- walentynki, urodziny, chrzest, wesele...)
12. Matka wygodna też człowiek
ma dla Was fantastyczną książkę "Bystrzaki"
13. Benia
filcowy futerał na wino
14. Nagroda przygotowana przez moją serdeczną przyjaciółkę Agusię, niezwykle ciepłą i utalentowaną osobą (jej nie musicie lubić, nagroda jest jej prywatnym podarunkiem).
"Kubek w ręcznie robionym sweterku"
15. Nagroda specjalna od Mężula (jego za to lubić będę ja :P)
Komplet toreb- na laptopa, podróżna, plecak, kosmetyczka.
Komplet toreb- na laptopa, podróżna, plecak, kosmetyczka.
16. I nagroda ode mnie- Matki Jeszcze Nie Wariatki
książką "Język niemowląt" lub " Język dwulatka"

No to czas-start!
książką "Język niemowląt" lub " Język dwulatka"

No to czas-start!

Powodzenia dziewico konkursowa ! :D
OdpowiedzUsuń:*
UsuńSzkoda, że linki do polubienia sponsorów nie otwierają się na nowej stronie- byłoby łatwiej! Choć i tak miałam ponad połowę już polubioną! Fajna zabawa- bierzemy udział :)
OdpowiedzUsuńPoprawione! Dzięki! :)
UsuńI dzięki temu trafiłam na kogoś- kogo jednak nie polubiłam :)
Usuńtaaaakie nagrody że muszę szybko stać się kreatywną matką !!! :D
OdpowiedzUsuńmama wesołego stadka
W związku z tym,że działamy o każdej porze dnia, to i ciekawostki z zimowych wieczorów uwiecznimy :)
OdpowiedzUsuńwzięliśmy udział :) super temat konkursu z super nagrodami :) pozdrawiamy
OdpowiedzUsuńBardzo fajny konkurs. Lubię takie ;)
OdpowiedzUsuńfajny konkurs ...bierzemy udział :)
OdpowiedzUsuńKurczaki nie wiem które zdjęcie wybrać...buuu...a można kolaż ale z różnych zabaw?
OdpowiedzUsuń(jeden uczestnik, jedno zdjęcie). Jeśli zabawa jest sekwencją kolejnych działań- kolaż z max 3 zdjęć.
Usuńbierzemy udział! :D
OdpowiedzUsuńMy też bierzemy udział. Konkurs superowy!
OdpowiedzUsuńUdział weźmiemy na pewno :D Nagrody zacne, a zabawa przednia :)
OdpowiedzUsuńPotwierdzamy zgłoszenie, polubienie, obserwowanie i udostępnienie,
OdpowiedzUsuńzdjęcie wysłane.
Fajny konkurs wszystko zrobione to czekamy na wyniki :))))))))))))))
OdpowiedzUsuńZ przyjemnością biorę udział :)
OdpowiedzUsuńw końcu jakiś fajny temat mam jeszcze 2,5 godz dam radę ;)
OdpowiedzUsuń