Książki po 10 zł, 15 zł i 20 zł!


Doskonale pamiętam czasy, w których chciałam mieć jakąś książkę, jedną, drugą, dziesiątą, a ich ceny były tak wysokie,  że nie mogłam sobie na to pozwolić. Musiałam czekać aż pojawią się w bibliotece albo wybierać, którą z nich chcę bardziej, bo dla mojego studenckiego budżetu zakup kilku był szaleństwem. Wtedy ceny dyktowała największa sieć księgarni w Polsce, a małe, lokalne, tym bardziej trzymały wysokie ceny. Pamiętam jak oszalałam ze szczęścia, gdy dołączali do gazet książki za 9,99 zł. Obkupiłam się wtedy jak gUpia.

Dzisiaj zakupy książek to sama przyjemność. Większym problemem jest “czy mam je gdzie trzymać”, niż “czy mnie na nią stać”. Dlatego też nigdy nie odmawiam książek moim dzieciom, a i sobie kupuję je z przyjemnością. Zwłaszcza gdy jej cena jest niższa niż kubek kawy w zestawie z hot-dogiem na stacji benzynowej. Takiego zestawu mogę sobie odmówić, natomiast książki nigdy!

Tym razem księgarnia taniaksiazka.pl postanowiła przecenić mnóstwo baardzo ciekawych tytułów i zaoferować je za 10 zł, 15 zł albo 20 zł. Szaleństwo! Każdy znajdzie coś dla siebie, bo zróżnicowanie gatunków jest bardzo duże. No i ta cena… wprost bajeczna!
Łapcie link do promocji —> KLIK <— i idźcie szukać czegoś dla siebie.

A możecie na przykład upolować Owsiaka za dwie dyszki.
“Obgadywanie świata” to opowieść Jurka Owsiaka o jego podróżach, życiu i przygodach. Mało z nas wie o tym, że w prywatnym życiu Jurek jest pasjonatem podróży, ile ciekawych historii przywiózł z różnych stron świata. Dzięki książce

 

 

 

 

 

 

 


Jeśli miałabym wam polecić jakąś książkę na jesienne wieczory, to ostatnio czytałam historię pięknej przyjaźni, która zamieniła się w coś więcej. Była to historia Gavina i Clementine. Ciepła, pełna uroku, momentami zabawna, chwilami smutna opowieść o niepewnej siebie dziewczynie, która ma za sobą trudne doświadczenia. To opowieść o bardzo fajnym chłopaku, który przekonał mnie do siebie w 100%. Śmiało możecie sobie wpisać tę książkę na listę lektur do przeczytania w długie, jesienne wieczory.
Dearest. Clementine. Lex Martin.

 

 

 

 

No dobra Ludziska, to ja lecę na zakupy, bo promocja trwa tylko do 16 października, a książki czekają!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *