Książki po 15 zł


 

 

Zastanawiałam się jak przedstawić wam ten temat. Chciałam wymyślić jakąś zabawną anegdotkę, żeby przykuć waszą uwagę. Myślałam czy napisać historyjkę, która was rozbawi i skłoni do klikania. Jednak po chwilowym zastanowieniu, doszłam do wniosku, że nie ma sensu. Absolutnie nie ma sensu kombinować i zachęcać was do klikania tego wpisu, bo tytuł i promocja obroni się sama.
Nie muszę wam mówić niczego w stylu “Co możecie kupić za 15 zł?”, “Słyszeliście, że za 15 zł można kupić sobie szczęście?” albo “15 zł i posikacie się z radości”.

Ja wam powiem wprost- księgarnia Tania Książka ogłosiła promocję. Trzymajcie swoje portfele, zasłońcie mężom/partnerom oczy, umówcie się z kurierem na mieście albo w takich godzinach, by męża nie było w domu, sprawdźcie stan swojego zdrowia psychicznego i stan konta, bo… można popłynąć.

Jak dostaję wiadomość o promocjach książkowych, to zawsze zanim wam o niej napiszę, sprawdzam co tam mają. Sprawdziłam. Chlip, chlip, po co ja to sprawdziłam???? Aaaa wiem po co. Bo jak zamówię nawet 5-6 książek to nadal nie wydam więcej niż stówkę. Ha! Mężowski nie padnie na zawał a ja uzupełnię te tytuły, które mam na swojej liście pożądanych książek.

Więc wybaczcie, że już więcej nie będę pisała w tym temacie ale nie mam czasu. Jestem zarobiona na zakupach. Wybieram książki za 15 zł. A że jest dużo fajnych powieści, kilka moich ulubionych romansideł i interesujące mnie poradniki to chwilę mi zajmie zanim skończę.

Jakbyście mnie szukali to jestem TUTAJ- na promocji książek. 

Promocja potrwa do 12 czerwca 2018 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *