KsiążkoTerapia


Okazji w życiu jest wiele. Ktoś ma urodziny, imieniny, urodził dziecko, rozwiódł się, przeprowadził. Ktoś ma zły humor, dobry, jest smutny, szczęśliwy. Ktoś zachorował i trzeba go uratować. Jeszcze inny utknął przed telewizorem i pilnie potrzebuje interwencji. Są różne sposoby na zareagowanie w tych sytuacjach. Ale dla mnie rozwiązanie jest zawsze jedno- książka. Na poprawę humoru, w prezencie na urodziny, w prezencie z okazji narodzin dziecka, rocznicy. Gdy trzeba się położyć do szpitala, albo gdy samemu się leży w domu z grypą. Kiedy nie ma co oglądać w telewizji. Jeśli czeka nas podróż. W przypadku długiej kolejki u lekarza. Na to wszystko najlepsza jest książka!

KsiążkoTerapia to mało inwazyjna, skuteczna i dobrze przebadana metoda terapii, która gwarantuje 100% sukcesu, za stosunkowo niską cenę. Zwłaszcza gdy przyjdzie się do Pogotowia Czytelniczego, które znajdziemy w księgarni Tania Książka.

Wyobraźcie sobie, że jesteście skrajnie zmęczeni, potrzebujecie się odmóżdżyć, oderwać od codzienności. Trafiacie w naprawdę ciężkim stanie do Pogotowia Czytelniczego, wybieracie lekarstwo w postaci książki, stosujecie leczenie i jesteście zdrowi. Prawda, że proste?

To teraz uwaga!

30 000 książek tańszych nawet o 40%!

KsiążkoTerapia trwa od 9 do 13 marca 2018 roku

Szukacie jej tutaj: www.taniaksiazka.pl/l/Pogotowie-CzyteInicze

Korzystacie do woli! 

Dokładne zalecenie lekarskie wygląda tak, że Doktor Szperakowski zalecił swoim pacjentom kurację szokową. 40 stopni gorączki chce zwalczyć gorączką cenową! Przepisał pacjentowi 30 000 książek tańszych nawet o 40% i nakazał przyjmowanie lekarstw do 13 marca. Czujesz, że łamie Cię w biblioteczce, a na myśl o braku książek robi Ci się gorąco? Skorzystaj z KsiążkoTerapii w Pogotowiu Czytelniczym!

Przy okazji szepnę wam tylko, że Tania Książka przygotowała dla was dodatkową atrakcję w postaci 8% rabatu na kolejne zakupy. Jeśli podczas akcji Pogotowia Czytelniczego zrobicie zakupy za określoną kwotę, to otrzymacie taki rabat. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem: http://www.taniaksiazka.pl/zloz-zamowienie-i-odbierz-nagrode–a-521.html
Przy ilości książek, które ja potrafię zamówić i przeczytać, każdy rabacik jest cenny.

Miłych zakupów wam życzę i przyjemnego czytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *