O blogumatkaniewariatka.pl to miejsce łączące wiedzę merytoryczną (pedagogiczną) i doświadczenie matki wcześniaków, bliźniaków, wieloletniej żony i 30-letniej kobiety. Często zabawnie, czasem zrzędliwie, niekiedy na poważnie. Zawsze z nutką ironii i sarkazmu.

Nie znajdziesz tu słodkich tekstów o kupkach i zupkach- dowiesz się za to jak pogodzić wychowanie bliźniąt z wewnętrzną potrzebą samorealizacji. Jak być rodzicem i jednocześnie nadal pozostać sobą. Znajdziesz ciekawe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość i zagadnienia damsko- męskie. Dowiesz się o miejscach wartych odwiedzenia i produktach, które warto posiadać. Nie zabraknie porad wychowawczych opartych o nurty pedagogiczne i psychologię rozwoju człowieka. Przeczytasz teksty motywujące do życia zgodnie z samym sobą!

Jeśli szukasz złotego środka i chcesz wiedzieć jak być szczęśliwym rodzicem, nie zatracając jednocześnie siebie, swoich potrzeb i zainteresowań- to dobrze trafiłeś/aś.
Jeśli szukasz wiedzy merytorycznej na tematy związane z wychowaniem dzieci, specyfiką posiadania bliźniąt, opieką nad wcześniakami- dobrze trafiłeś/aś.
Jeśli szukasz ciekawego bloga, pełnego dobrego humoru i optymizmu- dobrze trafiłeś/aś.
Jeśli szukasz szczerości, ironii, dobrego smaku, ciętego języka, profesjonalizmu i wiedzy- zostań! Bo to tylko część zalet tego miejsca!