POST Z KATEGORII:

Aktor. Gra zmysłów.

Aktor. Gra zmysłów.

Ktoś miał bardzo dobry pomysł wypuszczając tę serię książek. Seria Faceci do wzięcia polega na tym, że każda część pisana jest przez inną autorkę, każda też opowiada inną historię, o innym facecie, a raczej o innym „pożądanym” zawodzie. I tak mamy pilota, ogrodnika, kucharza, trenera, strażaka i aktora. Tym razem mam w rękach „Aktor. Gra zmysłów„, autorstwa Eweliny Dobosz. Czytałam już trzy książki z tej serii i każda mi się podobała! Są ciekawe, przedstawiają historię, które teoretycznie mogą się wydarzyć, pokazują prawdziwe relacje między ludźmi, ich problemy i radości. A jednocześnie dostarczają przyjemnych wrażeń, pozostawiając w przekonaniu, że miłość się może zdarzyć każdemu i wszędzie. Najczęściej jednak wtedy, gdy się jej w ogóle nie spodziewamy.

Głównymi bohaterami tej nowości są: Natalia i David. Ona mieszka z rodzicami w Polsce, ma swoje plany i marzenia, jednak nie wszystkie udaje się zrealizować. Miała być farmaceutką, a została astronautką. Miała pojechać do USA na chwilę, w odwiedziny do ciotki, a została tam, by zastąpić ciotkę w pracy i jak się okazuje, zostanie chyba na zawsze.

David jest pracodawcą ciotki Natalii, właścicielem imponującej rezydencji, której prowadzeniem zajmuje się owa ciotka, a teraz będzie również pracodawcą Natalii. David jest również popularnym aktorem, o czym dziewczyna nie ma pojęcia, ponieważ nie jest fanką kina, tym bardziej nie orientuje się czym zachwycają się całe Stany Zjednoczone. Powiem wam więcej- Natalia myśli, że David jest aktorem porno.

Jak się łatwo domyślić- fabuła książki jest oparta na relacji między tym dwojgiem. Nie zostałam wielką fanką Davida, nie podobało mi się jak się zachowywał i nie do końca zrozumiałam idee jego różnych zagrywek. Za to polubiłam Natalię i jej szaloną ciotkę. Przez cały czas kibicowałam im i z przyjemnością obserwowałam jak układały sobie życie.

Książkę czyta się szybko i przyjemnie. I chociaż ta część nie jest moją ulubioną z całej tej serii to bardzo wam polecam przeczytać wszystkie. Każdy znajdzie swoją ulubioną i gwarantuję- spędzi miło czas.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *