POST Z KATEGORII:

Pomysły na prezenty dla młodszych dzieci szkolnych

Pomysły na prezenty dla młodszych dzieci szkolnych

Rozpoczęcie szkoły to moment kiedy coraz trudniej wymyślić jakiś prezent. Zabawki już trochę odpadają, bo dzieciaki coraz mniej się nimi bawią. Nadal jednak są za mali, żeby dostawać jakieś „poważniejsze” prezenty. Trzeba więc znaleźć środek między tymi dwiema opcjami.
Od razu uprzedzam, że słabo się znam na typowo dziewczęcych pragnieniach ale pokażę wam kilka pomysłów na uniwersalne, wczesno-młodzieżowe prezenty. Obserwując moje dzieci i ich znajomych oraz to, czym się wymieniają na grupach na WhatsApp, podam wam kilka absolutnych pewników!

1. Jeśli wasze dzieci kochają Minecrafta, BrawlStars i Youtuberów to pomysłów na prezenty macie kilkanaście. Gadżetów związanych z tymi grami jest miliony- maskotki, kubki, breloczki, koszulki. Wśród znajomych moich synów, największym hitem są gadżety wypuszczane przez ulubionych Youtuberów. Jak dostali koszulkę swojego idola to był wielki szał i radość. Dlatego mogę z całą pewnością powiedzieć, że są to produkty pożądane!
Ponieważ przy różnych okazjach chcieli dostawać kolejne gadżety, to mają też plecak, zeszyt, a na urodziny zamówiłam im kubek i czapkę od Youtubera. Radość milion!

2. Gadżety- to już ten czas kiedy chyba wszystkie dzieciaki chcą mieć własny telefon. Ale jest też mnóstwo mniej drogich zabaweczek- np. przenośny głośnik albo słuchawki bezprzewodowe.

3. Książki- wiem, że to nie jest prezent dla każdego, bo nie każde dziecko lubi czytać. Ale jest tak wiele świetnych książek o różnej tematyce, że w zasadzie można coś dla każdego dopasować. TU znajdziecie trochę ciekawych propozycji.
Poza tym książki to nie tylko czytanie długich historii. Ja ostatnio zamówiłam genialną książkę o rysowaniu w stylu Minecraft. Są też świetne pozycje z propozycjami układania Lego, książki o ulubionych grach, super komiksy.

4. Lego- tego nikomu nie trzeba przedstawiać. Prezent ponadczasowy i uniwersalny. Na pewno wyrośli już z Lego City, dlatego teraz czas na Lego Minecraft, Lego Star Wars, Lego Harry Potter itp.

5. W tym wieku dzieciaki zaczynają się trochę stylizować do szkoły. Chcą dobrze wyglądać więc cieszy ich prezent w postaci wymarzonej koszulki albo modnej czapki z daszkiem.

6. Puzzle, „poważniejsze” gry planszowe- jeśli wasze dzieciaki lubią grać to jest naprawdę dobra opcja. Nawet jeśli jakoś szczególnie nie lubią typowych planszówek to warto zainwestować w dobre szachy albo warcaby. Niech się czasami oderwą od gier komputerowych.

7. Zabawki na podwórko- hulajnoga, deskorolka, elektryczna deskorolka, rolki, strój sportowy ulubionej drużyny.

Ta lista na pewno nie jest jeszcze zamknięte. Dopisujcie swoje propozycje. Życzę udanych zakupów i radości z prezentów.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *