POST Z KATEGORII:

Poznaj Poznań lokalnie- spotkanie dla mam

Poznaj Poznań lokalnie- spotkanie dla mam

Od dawna myślimy z Matką Wygodną kiedy i gdzie zorganizować kolejne spotkanie. Po wspaniałym wrocławskim- pomysłów mamy mnóstwo i chciałyśmy zrobić coś nie tylko dla mam blogerek. Ale jakoś brakowało nam konkretnego kopniaka, który niespodziewanie przyszedł sam!

Powstał pomysł spotkań lokalnych. Na pierwszy ogień Poznań. Jeśli wszystko dobrze pójdzie a my nabierzemy rozmachu- niewykluczone, że cyklicznie będziemy się spotykać w różnych miastach a przynajmniej nie będzie to ostatnie spotkanie w Poznaniu.

Ale do rzeczy.
Spotkanie ma na celu przybliżenie, pokazanie, poszerzenie informacji na temat Poznania i jego dobrodziejstw. W związku z tym partnerami akcji są poznańskie firmy, które zaprezentują rodzime towary.

Czas start:

18 maja 2014r. godzina 10:30 w manufakturze słodkości
SŁODKIE CZARY MARY POZNAŃ
(ul. Wrocławska 12 Poznań).

Na pierwszy ogień Słodkie Czary Mary szykuje dla Was warsztaty robienia słodkości.

A po warsztatach- czas na kawę i ploteczki. Będzie to możliwe dzięki JUPI-PARK, który zapewni super zabawę dla dzieciaków i trochę spokoju dla Mam!

Jupi Park przygotował też dla Was upominki.
Jest to sieć bajkowych sal zabaw rozsianych po całej w Polsce. Gwarantuje niezapomniane chwile zabawy, oprawę animatorów i profesjonalną obsługę skierowaną dla najmłodszych.
Pełna oferta www.jupipark.pl

Dojazd z miejsca warsztatów do Jupi-Parku zajmie około 15 minut. Boks do zabawy będzie dla nas dostępny do godziny 13:30.

W tym czasie poznamy książkę Cztery żywioły, dwa koziołki. Jest to przewodnik dla dzieci po Poznaniu.

Spotkanie wsparło też kilka poznańskich marek, które są naszymi partnerami.


Partnerzy spotkania:

Poznańskie Wydawnictwo Albus  przygotowało dla Was trzy egzemplarze przewodnika Cztery żywioły dwa koziołki. Wydawnictwo powstało w 1999 roku. Specjalizuje się w publikacjach edukacyjnych oraz posiada bogatą ofertę książek dla najmłodszych. Oferta www.albus.poznan.pl
 
Bazgroszyt.pl przygotował dla Was kolorowanki. Jest to serwis dla rodziców i dzieci. W swojej ofercie ma zarówno kolorowanki jak i karty pomocne w nauce pisania. Pomoc grafomotoryczna  na wysokim poziomie. Warto wspomnieć,że dochód ze sprzedaży bazgroszytów przekazywany jest na rzecz fundacji Mówimy Obrazami . Oferta www.bazgroszyt.pl/

Pikinini ma dla Was pięć miejsca dla piątki dzieci z rodzicami na żywiołowych wycieczkach w dowolnym terminie. Sklep z niekonwencjonalnymi zabawkami dla dzieci. Pikinini to także blog pełen pasji.
 Oferta : www.pikinini.pl

Pollena ma dla Was upominki w postaci pełnowartościowych produktów.
Firma wykreowała wiele znaczących marek na polskim rynku. W tym hipoalergicznych produktów higieny osobistej dla dzieci Dzidziuś. www.pollena.com.pl


czasdzieci.pl jest patronem medialnym spotkania. Portal info,na którym znajdziecie wiele inspiracji gdzie i jak można spędzić czas z dziećmi, w dużych miastach w całej Polsce. Ciekawe artykuły do poczytania,kącik dla dzieci i bardzo dużo informacji, które znacznie ułatwiają planowanie czasu z dziećmi. Zajrzyjcie na www.czasdzieci.pl/poznan/ oraz www.pierwszekroki.czasdzieci.pl

 Podoba Wam się? Chcecie wziąć udział? To zapraszamy- głównie mamy z Poznania i okolic. Liczba miejsc ograniczona- mamy miejsca dla 10 mam.
Zgłoszenia można przysyłać do 16 maja 2014 r. na adres:

matka.wygodna.tez.czlowiek@gmail.com

W zgłoszeniu należy zawrzeć: imię i nazwisko, wiek dziecka, telefon kontaktowy oraz link do bloga.

Biorący udział w spotkaniu,nie ponoszą żadnych kosztów z nim związanych.
Na bieżąco będę informować o zmianach. Będzie mi miło,jeśli udostępnicie plakat informacyjny oraz polubicie profile patronów tego spotkania. 
Można też śledzić Wydarzenie na facebook’u

11 komentarzy
 1. Budująca Mama

  Kurka woda. A my na 17 wybywamy do Warszawy. No a poza tym szkoda jakiemuś maluszkowi zająć miejsce, bo Zośka jeszcze nie wykorzysta :) Powodzenia! Jak będzie następne poznańskie spotkanie, to się piszę :D

  Odpowiedz
  • Matka Wygodna

   Jak lokalne spotkania się sprawdzą,będziemy też w Krakowie :)

   Odpowiedz
 2. wywrotki.blogspot.com

  A jeżeli mój blog od kilku miesięcy leży odłogiem bo matka potrzebuje jakiegoś mega kopa, żeby powrócić to też mogę się zgłosić ;) ?

  Odpowiedz
 3. Ann S

  Ale się Mamuśki rozkręciłyście :)

  Odpowiedz
 4. blog by dozza

  Chętnie uczestniczyłabym, jako mama blogerka z prawie Poznania, ale akurat w tym terminie wyjeżdżam….

  Odpowiedz
 5. ania

  ale fajne… ale ani ja blogująca, a moja córka boska ma ledwie 13 miesięcy (bądź aż) i do tego mniej więcej w tym czasie będzie stawać się dziecięciem bożym… szkoda bo chętnie bym was poznała…

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *