Poznaj Poznań lokalnie- spotkanie dla mam 11


Od dawna myślimy z Matką Wygodną kiedy i gdzie zorganizować kolejne spotkanie. Po wspaniałym wrocławskim- pomysłów mamy mnóstwo i chciałyśmy zrobić coś nie tylko dla mam blogerek. Ale jakoś brakowało nam konkretnego kopniaka, który niespodziewanie przyszedł sam!

Powstał pomysł spotkań lokalnych. Na pierwszy ogień Poznań. Jeśli wszystko dobrze pójdzie a my nabierzemy rozmachu- niewykluczone, że cyklicznie będziemy się spotykać w różnych miastach a przynajmniej nie będzie to ostatnie spotkanie w Poznaniu.

Ale do rzeczy.
Spotkanie ma na celu przybliżenie, pokazanie, poszerzenie informacji na temat Poznania i jego dobrodziejstw. W związku z tym partnerami akcji są poznańskie firmy, które zaprezentują rodzime towary.

Czas start:

18 maja 2014r. godzina 10:30 w manufakturze słodkości
SŁODKIE CZARY MARY POZNAŃ
(ul. Wrocławska 12 Poznań).

Na pierwszy ogień Słodkie Czary Mary szykuje dla Was warsztaty robienia słodkości.

A po warsztatach- czas na kawę i ploteczki. Będzie to możliwe dzięki JUPI-PARK, który zapewni super zabawę dla dzieciaków i trochę spokoju dla Mam!

Jupi Park przygotował też dla Was upominki.
Jest to sieć bajkowych sal zabaw rozsianych po całej w Polsce. Gwarantuje niezapomniane chwile zabawy, oprawę animatorów i profesjonalną obsługę skierowaną dla najmłodszych.
Pełna oferta www.jupipark.pl

Dojazd z miejsca warsztatów do Jupi-Parku zajmie około 15 minut. Boks do zabawy będzie dla nas dostępny do godziny 13:30.

W tym czasie poznamy książkę Cztery żywioły, dwa koziołki. Jest to przewodnik dla dzieci po Poznaniu.

Spotkanie wsparło też kilka poznańskich marek, które są naszymi partnerami.


Partnerzy spotkania:

Poznańskie Wydawnictwo Albus  przygotowało dla Was trzy egzemplarze przewodnika Cztery żywioły dwa koziołki. Wydawnictwo powstało w 1999 roku. Specjalizuje się w publikacjach edukacyjnych oraz posiada bogatą ofertę książek dla najmłodszych. Oferta www.albus.poznan.pl
 
Bazgroszyt.pl przygotował dla Was kolorowanki. Jest to serwis dla rodziców i dzieci. W swojej ofercie ma zarówno kolorowanki jak i karty pomocne w nauce pisania. Pomoc grafomotoryczna  na wysokim poziomie. Warto wspomnieć,że dochód ze sprzedaży bazgroszytów przekazywany jest na rzecz fundacji Mówimy Obrazami . Oferta www.bazgroszyt.pl/

Pikinini ma dla Was pięć miejsca dla piątki dzieci z rodzicami na żywiołowych wycieczkach w dowolnym terminie. Sklep z niekonwencjonalnymi zabawkami dla dzieci. Pikinini to także blog pełen pasji.
 Oferta : www.pikinini.pl

Pollena ma dla Was upominki w postaci pełnowartościowych produktów.
Firma wykreowała wiele znaczących marek na polskim rynku. W tym hipoalergicznych produktów higieny osobistej dla dzieci Dzidziuś. www.pollena.com.pl


czasdzieci.pl jest patronem medialnym spotkania. Portal info,na którym znajdziecie wiele inspiracji gdzie i jak można spędzić czas z dziećmi, w dużych miastach w całej Polsce. Ciekawe artykuły do poczytania,kącik dla dzieci i bardzo dużo informacji, które znacznie ułatwiają planowanie czasu z dziećmi. Zajrzyjcie na www.czasdzieci.pl/poznan/ oraz www.pierwszekroki.czasdzieci.pl

 Podoba Wam się? Chcecie wziąć udział? To zapraszamy- głównie mamy z Poznania i okolic. Liczba miejsc ograniczona- mamy miejsca dla 10 mam.
Zgłoszenia można przysyłać do 16 maja 2014 r. na adres:

matka.wygodna.tez.czlowiek@gmail.com

W zgłoszeniu należy zawrzeć: imię i nazwisko, wiek dziecka, telefon kontaktowy oraz link do bloga.

Biorący udział w spotkaniu,nie ponoszą żadnych kosztów z nim związanych.
Na bieżąco będę informować o zmianach. Będzie mi miło,jeśli udostępnicie plakat informacyjny oraz polubicie profile patronów tego spotkania. 
Można też śledzić Wydarzenie na facebook’u


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 komentarzy do “Poznaj Poznań lokalnie- spotkanie dla mam