POST Z KATEGORII:

Poznaj Poznań Lokalnie vol. 3

Poznaj Poznań Lokalnie vol. 3

Tak jak postanowiłyśmy, tak robimy- działamy na rzecz lokalnych mam i co kilka miesięcy robimy burzę mózgów w celu wymyślenia czegoś atrakcyjnego i nowego. Tym razem spotkanie, które odbyło się 25.10.2014 r. w Figle Migle Zabawy dla dzieci przebiegło pod hasłem Halloween.
Dzieci bawiły się więc pod okiem animatorek a mamy mogły skorzystać z warsztatów kosmetycznych Mary Kay, prowadzonych przez Annę Greczyło-Lipiak
Odzew zaskoczył nawet nas- frekwencja była zachwycająca. Do tego dzieciaki przyszły genialnie poprzebierane. Napatrzeć się nie mogłam- zresztą zobaczcie to sami.

   

   

Opiekunowie też nie zawiedli i postarali się o przebranie


Atrakcją dla rodziców były warsztaty kosmetyczne.

Poza fantastycznym zabiegiem na dłonie, Ania zadbała również o nasze buzie i wykonała chętnym mamom profesjonalny makijaż.

Mną zajęła się mega profesjonalnie i dodatkowo pokazała mi sposób na oczyszczenie mojej buzi. Świetne mają kosmetyki. Genialne w zasadzie. Moja buzia, którą ratuje jedynie mikrodermabrazja- po zastosowaniu kosmetyków zaproponowanych przez Anię, pięknie się wypucowała, jakbym dopiero wyszła z zabiegu od kosmetyczki.

 

Jakby ktoś pytał w jakim stroju (prawie że służbowym) wystąpiłyśmy, to śpieszę donieść, że mamy na sobie koszulki od koszulove.com

 Miejsce dla sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego projektu i podarowanie upominków dla dzieci. Szczególne podziękowanie dla Miasta Poznania, za wsparcie lokalnych działań i zaufanie nam. 

 A na koniec najważniejsi- główny mózg działań Lokalnych- Matka Wygodna

  I współorganizator Figle Migle.

Już niedługo szykują się kolejne atrakcje w Figlach, dlatego warto śledzić nasze FP, co to by być na bieżąco! MatkaNieWariatka  poleca takie spotkania każdej otwartej na nowe doświadczenia mamie! Czas spędzony z nami to mnóstwo pozytywnych emocji i same atrakcje.

2 komentarze
 1. Pe Mat

  już czytam i zdjęcia podziwiam! :* kurczaczek fajna ta Twoja fryzurka ale ja już i tak ostro poszalalam z cięciem (włosy za łopatki były a mam boba teraz;p, więc poprzestanę na podziwianiu :)

  Odpowiedz
 2. Matka Wygodna

  Jesteś wielka, prawa półkulo mózgowa :))))
  W grudniu kolejne atrakcje :D

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *