POST Z KATEGORII:

W cieniu Białego Domu. Agent Kelly.

W cieniu Białego Domu. Agent Kelly.

Dzisiaj mam dla was recenzję książki Moniki Magoskiej- Suchar „W cieniu Białego Domu. Agent Kelly„. Jest to druga część z serii ale ja nie czytałam pierwszej, a świetnie odnalazłam się w fabule więc spokojnie można je czytać niezależnie.
Hmm… nie do końca wiem do jakiej kategorii zaliczyć tą powieść? Kryminał- trochę, romans– trochę, obyczajowa- w małym stopniu, fantastyka- biorąc pod uwagę, że walka toczy się o jakieś magiczne coś co ulecza i wydłuża życie- można uznać, że tak. Tak więc do wyboru do koloru. Barwna książka, w której dzieje się dużo i jeszcze więcej.

Agent Kelly jest agentem aktualnie na urlopie. Dowiadujemy się, że skończył jakąś super ważną misję na Bliskim Wschodzie, była ona trudna i kosztowała go wiele, a do tego opuściła go miłość jego życia. Wobec tego musi odpocząć i nabrać dystansu. Jednak nie udaje mu się to, bo agent jest zawsze agentem i wszelkie kłopoty przyciąga do siebie jak magnes, zwłaszcza gdy chodzi o sprawy wysokiej rangi państwowej. I tak oto przypadkiem ratuje z opresji zbuntowaną dziewczynę, która okazuje się być córką bardzo ważnej osoby i tym samym Agend Kelly rozpoczyna swoją kolejną misję.

Człowiek, który kocha adrenalinę nie może za długo nic nie robić. Zwłaszcza gdy jest to świetnie wyszkolony człowiek, najlepszy z najlepszych w swoim fachu. Nie bez powodu trafia więc do Białego Domu i o ochronę prosi go sam Prezydent. I jak tu pogodzić swoje wewnętrze rozterki, chęć wycofania się ze służby, mały romans z córką Prezydenta, jego ochronę, wypełnienie służby i uporanie się z współpracownikami, którzy nie są przychylni?! Ciężka sprawa. Ale Agent Kelly jest nieustraszony i daje sobie radę zawsze.

Jeśli lubicie takie książki pełne akcji, gdzie dzieje się dużo, nie brakuje brawurowych i szalonych akcji- to jest to lektura dla was. Autorka trzyma czytelnika w napięciu, długo nie ujawnia skrywanej tajemnicy. Chwilę wytchnienia od sensacyjnych wątków daje wpleciony romans. Książkę czyta się szybko, głównie dlatego, że czytelnik chce wiedzieć co będzie dalej i nie może się od niej oderwać.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *