Prawa autorskie

Strona jest chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, przytaczanie lub wykorzystywanie jej zawartości bez zgody autorki jest sprzeczne z prawem (podstawa prawna Dz.U. 94 nt 43 poz. 170)

piątek, 8 listopada 2013

sława uderza mi do głowy

Od dzisiaj w sprzedaży grudniowy numer gazety "Dziecko" a w nim my.
Od dzisiaj więc oficjalnie mogę się tym pochwalić i pokazać światu efekty sesji z profesjonalnym i bardzo sympatycznym fotografem, który do nas przyjechał i zrobił z nami zdjęcia do tej gazety!

Tekst mojego autorstwa- na blogu do poczytania od dawna, teraz lekko "złamany" i opublikowany!

Pamiętam jak kiedyś mojej wychowawczyni z podstawówki, która była matematyczką i uzdolnionych polonistycznie traktowała z "mniejszą powagą" powiedziałam, że wcale nie muszę świetnie liczyć, bo ja będę pisać i jeszcze cała Polska moje teksty będzie czytać!
Nie wiem czy ta pani będzie miała szansę przeczytać owy tekst ale jak widać- nigdy nie rzucam słów na wiatr... :)



W każdym razie banan mam dzisiaj na gębie! Z samego rana zapakowałam się z Mikim do auta i pojechaliśmy szturmować sklepik z prasą.
A oto efekt końcowy:










22 komentarze:

  1. Matka MiM8 listopada 2013 14:42

    super :)
    fotki rewelacja
    i Wielkie Gratki

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy8 listopada 2013 15:04

    te zdjęcia są cudowne..a ja się do Was wybieram i wybieram, Kuba chce wreszcie zobaczyć bliźniaki...do zobaczenia- mam nadzieję wkrótce:) Ewelina

    OdpowiedzUsuń
  3. lucy - and in between8 listopada 2013 15:16

    brrrrawo. podoba mi sie niezmiernie, szyk, styl i wielki swiat

    OdpowiedzUsuń
  4. Goha Micyk8 listopada 2013 15:56

    Jeeeee jakue foty fajne!!!
    Ostatnie najlepsze :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Joanna W.8 listopada 2013 16:14

    Gratulacje!

    OdpowiedzUsuń
  6. Matka wygodna też człowiek.8 listopada 2013 16:47

    Super !!! Niesamowita pamiątka i dobrze Was zobaczyć w takim/tym wydaniu :)

    Holy Sh*t,you are real :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. martas8 listopada 2013 22:48

      I'm very, very real! :)

      Usuń
  • Monika8 listopada 2013 18:43

    cudna rodzina:)

    OdpowiedzUsuń
  • Matka Prezesa8 listopada 2013 18:49

    Jak ja Was kocham! :)
    Uwielbiam Was.
    Bardzo!
    Kupię ten numer. :D Tylko ze względu na Was.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. martas8 listopada 2013 22:49

      Takie wyznanie miłosne! No, no! Czyli warto było się w gazecie pojawić :P
      My Ciebie i Prezesa też :*

      Usuń
  • MAMAgaskar8 listopada 2013 19:57

    Świetnie! Gratuluję! Na pewno kupię i przyznaję, że zazdroszczę, ale tak zdrowo :)

    OdpowiedzUsuń
  • Anonimowy8 listopada 2013 20:47

    Oczywiście , że zakupię jutro jak będę w galerii. Posiadam wszelkie wzmianki prasowe na temat bliźniaków :)

    D.
    Marta jesteś MEGA. BUZIAKI

    OdpowiedzUsuń
  • Eliza Sawińska8 listopada 2013 21:08

    Mam nadzieję, że to nie ostatni tekst w gazecie :D i jeszcze będziesz mogła się pochwalić. Moje gratulację!!! ps. Drogi Darku jakaś miła niespodzianka dziś powinna czekać na wspaniałą żonę :D

    OdpowiedzUsuń
  • Daria Krzemińska8 listopada 2013 21:37

    Gratuluję ! :)
    Duży sukces i podbijaj świat koleżanko swoim pisaniem ! :)
    Miłego weekendu !

    OdpowiedzUsuń
  • martas8 listopada 2013 22:50

    Dziękuję za wszystkie miłe słowa! Idę obmyślać plan na powiększenie domu, bo mi się ego powoli nie mieści :)

    OdpowiedzUsuń
  • Dziecinna rewolucja9 listopada 2013 00:05

    Jakie cudne uśmiechnięte buzie!! A jaki mężu cacyy, no nie pogada! :D

    OdpowiedzUsuń
  • Joanna Jaskółka9 listopada 2013 13:34

    Gratki :)

    OdpowiedzUsuń
  • Anna Sądaj10 listopada 2013 20:31

    Boskie zdjęcia :D Muszę koniecznie kupić gazetkę, mimo że i tak jej pewnie nie przeczytam :P

    OdpowiedzUsuń
  • Matka Debiutująca10 listopada 2013 23:13

    Gratulacje! I na pohybel mało przewidującej polonistce!

    OdpowiedzUsuń
  • Anonimowy11 listopada 2013 09:59

    Super zdjęcia i rodzinka:)

    OdpowiedzUsuń
  • Kasia Walczak-Nowak12 listopada 2013 17:03

    Ale super. Gratulacje wielkie. a chłopaki przesłodkie.

    OdpowiedzUsuń
  • ma zumazu8 stycznia 2014 19:44

    Jakie ciepłe zdjęcia! <3

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku- pamiętaj, PODPISZ SIĘ pod komentarzem!

Nowszy post Starszy post Strona główna