About



Jakiś czas temu już brałam udział w tej zabawie, szczegóły tutaj: LINK
Ostatnio dostałam kolejne nominację, tym razem od:

http://bittercinname.blogspot.com/
http://baby-colibra.blogspot.com
http://mamablogujepl.blogspot.com


Kolejnych osób ponownie nominować już nie będę, ponieważ zrobiłam to poprzednim razem, bawiąc się w tą zabawę! W ewentualnym przypadku otrzymania kolejnych nominacji, odpowiedzi na pytania będę zamieszczać poniżej!


Za wszystkie nominację serdecznie dziękuję i czym prędzej odpowiadam na zadane pytania!

Pytania od http://bittercinname.blogspot.com/


1. Gdybyś miała możliwość z kim najbardziej chciałabyś szczerze porozmawiać?
Zawsze i z każdym rozmawiam szczerze więc nie wiem :)
2. Bloga piszesz, bo…?
 Lubię. Jest namiastką mojej potrzeby kreatywnego działania, które to musiałam ograniczyć po urodzeniu dzieci.
3. Wymarzony relaks to?
 Plaża, słońce, książka i ja.
4. Największą inspiracją jest dla Ciebie…?
 Życie codziennie, zwykli ludzi.
5. Książka, którą polecić możesz wszystkim to…?
"Samotność w sieci" J.L.Wiśniewski.
6. Nigdy nie zrezygnowałabyś z…?
Kawy, czekolady i truskawek. Oraz prostownicy do włosów.
7. Jaki blog odwiedzasz najchętniej?
 Ostatnio ten:
http://niestereotypowa-matka.blogspot.com/
 8. Przede wszystkim jesteś…?
Kobietą. 
9. Czesław Niemen czy Hey?
Ani jedno ani drugie. Chociaż oba mi nie przeszkadzają. 
 10. Czarny czy biały?
Biały.
 11.Czy nie masz już dość odpowiadania na te pytania?:)
Trudne są :)

Pytania od http://baby-colibra.blogspot.com 

1. Jak się dzisiaj czujesz?
Dziękuję. Dobrze.
2. Co najczęściej z samego rana mówi do Ciebie Twój maluch?
łeeeee
3. W jakie zabawy się bawicie?
Układamy klocki, jeździmy autkami, czytamy książki, śpiewamy piosenki.
4. Wolisz morze, czy góry i dlaczego?
morze- uwielbiam szum morza, piasek, słońce i leżenie na plaży.
5. Twoje ulubione danie, które przyrządziłaś sama?
brokuły z makaronem, naleśniki na słodko, wszelkie ciasta
6. Pierwsze słowo Twojego dziecka to...
Arek- mama, Mikołaj- baba
7. Marzenie, które spełnisz to...
jak się spełni to powiem ;)
8. Najlepszy prezent jaki w życiu otrzymałaś to...
zdrowie moje i mojej rodziny
9. Jak opisałabyś "zawód matki" ?
ciężka praca bez urlopu
10. Jaka jest ulubiona bajka Twojego malucha?
"Bolek i Lolek"

 Pytania od http://mamablogujepl.blogspot.com

1. Kawa czy herbata?
Herbata przede wszystkim, kawa raz dziennie.
2. Spódnica czy spodnie.
Spodnie.
3. Ranny ptaszek czy śpioch?
Śpioch.
4. Kino czy teatr?
Kino.
5.Ulubiony kolor.
Czerwony.
6. Ulubiona pora roku.
Lato.
7. Czy uprawiasz jakiś sport, jeśli tak to jaki?
Bieganie za dziećmi.
8. Pies czy kot?
Pies.
9. Gdybym wygrała w totka, kupiłabym...
Domek letniskowy, fajny sportowy samochód, wypasioną wycieczkę.
10. Ulubiona potrawa to...
Naleśniki.
11. Lubię blogować, bo...
Robię to dla siebie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz! Cenię sobie zdanie czytelników, dlatego jeśli masz coś do powiedzenia- nie wahaj się :)