Ogłoszenie wyników konkursu
"SPOSOBY NA DŁUGIE, ZIMOWE POPOŁUDNIA"
"SPOSOBY NA DŁUGIE, ZIMOWE POPOŁUDNIA"
Komisja sędziowska w składzie:
-Matka Jeszcze Nie Wariatka
-Mężul
-Babcia Chłopców, jednocześnie Matka Matki
-Chłopcy
po rozpoznaniu sprawy, milionowym przejrzeniu wszystkich zdjęć nadesłanych na konkurs, długiej debacie i wielu wahaniach- wyłoniła 18 zwycięskich zdjęć i przyznała im nagrody.
Uzasadnienie wyroku:
Przysłaliście mnóstwo pięknych zdjęć. Wielu z Was wykazało się niesamowitą inwencją twórczą. Z 127 zdjęć musieliśmy wybrać tylko 18. Nie było to łatwe i wbrew pozorom nie było też przyjemne. Bo nagrodzić chciałoby się najlepiej wszystkich!
Jeszcze trudniejszą kwestią okazało się dobieranie nagród! Regulamin dopuszczał podawanie tych, które chcielibyście dostać ale ilość nagród jest ograniczona i jednej nie da się podzielić na kilka osób. Dlatego też mamy nadzieję, że WSZYSCY będą zadowoleni z otrzymanych nagród a jeśli nie przydadzą się Wam osobiście, to podarujecie komuś w prezencie :)
W końcu najważniejsza w konkursach jak dobra zabawa!
Ja się bawiłam bardzo dobrze. Mam nadzieję, że Wy również!
Za co Wam serdecznie dziękuję!!
Postanowienia dodatkowe:
- Matka Jeszcze Nie Wariatka nie przyjmuje skarg, zażaleń, zwrotów i hejtów.
- Matka Jeszcze Nie Wariatka starała się wnikliwie sprawdzić czy osoby biorące udział w konkursie polubiły sponsorów. W przypadku mojego niedopatrzenia w tej sprawie i nie spełnienia tego warunku przez osobę, która zwycięży- daje sobie prawo do wyłonienia kolejnego zwycięzcy.
1. MamaLoliPoli-
Ręcznie robiona opaska na główkę dla malutkiego dziecka

dla
Eweliny Gancarz
2. Manufaktura UNIQUE
-Stworek Potworek z ręcznie wyhaftowanym imieniem i danymi dziecka
dla
Joanny Górskiej

Joanny Górskiej

3. Pola na zakupach-
upominek-niespodzianka (zdjęcie przykładowe dla dziewczynki, dla Chłopca wersja z autkiem)
dla
Moniki Urbańskiej
Moniki Urbańskiej

4. Gaami- komplet- bransoletka dla Mamy i dla Dziecka

dla
Lidii Madalińskiej
Lidii Madalińskiej

5. By Myself-
poszewka na poduszkę pełną sowich buziek
poszewka na poduszkę pełną sowich buziek

dla
Noemi Skotarczak

6. Aruru-
prześliczny brelok owca ze świecącą w ciemności mordką oraz kopytkami.
prześliczny brelok owca ze świecącą w ciemności mordką oraz kopytkami.

dla
Ani Opiela
Ani Opiela
7. Obrazki dla.
2 ręcznie wykonane obrazki wraz z ramkami z bieżącego katalogu (wzory do wyboru)
2 ręcznie wykonane obrazki wraz z ramkami z bieżącego katalogu (wzory do wyboru)

dla
Ani Wichnowskiej

Ani Wichnowskiej
8. Ameliowa Kraina-
oryginalna smycz do smoczka
oryginalna smycz do smoczka

dla
Sylwii Górskiej

Sylwii Górskiej

9. Pomysłowo -
przecudna sówka!
przecudna sówka!
dla
Barbary Dąbrowy

Barbary Dąbrowy

10. Filcowe Biesy -
przecudowny, uroczy, słodki, filcowy breloczek do kluczy.
przecudowny, uroczy, słodki, filcowy breloczek do kluczy.
dla
Ani Rudnej

Ani Rudnej

11. Sokoli zakątek-
własnoręcznie wykonana kartka okolicznościowa (tematyka do uzgodnienia- walentynki, urodziny, chrzest, wesele...)
własnoręcznie wykonana kartka okolicznościowa (tematyka do uzgodnienia- walentynki, urodziny, chrzest, wesele...)
dla
Anny Gajowiak
12. Matka wygodna też człowiek
fantastyczna książka "Bystrzaki"

dla
Anny Dobies

Anny Gajowiak

12. Matka wygodna też człowiek
fantastyczna książka "Bystrzaki"

dla
Anny Dobies

13. Benia
filcowy futerał na wino
dla
Joanny Wójtowicz

14. Nagroda przygotowana przez moją serdeczną przyjaciółkę Agusię, niezwykle ciepłą i utalentowaną osobą
"Kubek w ręcznie robionym sweterku"
Joanny Wójtowicz
14. Nagroda przygotowana przez moją serdeczną przyjaciółkę Agusię, niezwykle ciepłą i utalentowaną osobą
"Kubek w ręcznie robionym sweterku"
1. dla
Magdaleny Mrozek
2. dla
Patrycji Kordalskiej
15. Nagroda specjalna od Mężula
Komplet toreb- na laptopa, podróżna, plecak, kosmetyczka.
Komplet toreb- na laptopa, podróżna, plecak, kosmetyczka.
1. dla
Małgorzaty Śliwińskiej
2. dla
Moniki Sokół
Małgorzaty Śliwińskiej

2. dla
Moniki Sokół
16. Nagroda od- Matki Jeszcze Nie Wariatki
książka "Język niemowląt" lub " Język dwulatka"
dla
Karoliny Rzucidło
Karoliny Rzucidło

Wszystkim wygranym GRATULUJĘ!
Zwycięzcy mają czas do piątku (do 24.01.2013 r.) na zgłoszenie się do sponsorów celem ustalenia danych do wysyłki.
W kwestii nagród od Mężula i przyjaciółki Agusi- proszę o kontakt ze mną!
*jeśli przekręciłam komuś nazwisko, proszę mnie upominać. Przy takiej ilości uczestników wszystko się może zdarzyć! Bądźcie wyrozumiali! :)
Zwycięzcy mają czas do piątku (do 24.01.2013 r.) na zgłoszenie się do sponsorów celem ustalenia danych do wysyłki.
W kwestii nagród od Mężula i przyjaciółki Agusi- proszę o kontakt ze mną!
*jeśli przekręciłam komuś nazwisko, proszę mnie upominać. Przy takiej ilości uczestników wszystko się może zdarzyć! Bądźcie wyrozumiali! :)

Matko nie wariatko bravo za wybór (niektóre wybrane zdjęcia pokrywały się z moimi "ulubionymi"), ciężki orzech te konkursy a TY świetnie dałaś radę :D podrawiamy
OdpowiedzUsuńA zdjęcie z wanną było moim faworytem. Teraz mogę powiedzieć :)
OdpowiedzUsuńA Anny Dobies proszę o podanie adresu na priv :) Gratki.
A ja dziękuję za docenienie kreatywności nasze,bośmy kombinowali jak tu na nagrodę zasłużyć :)
p.s Matka ! Gratuluję rozdziewiczenia konkursowego !
Tutaj też podziękujemy. Zatem DZIĘKUJEMY BARDZO za wyróżnienie :)) Ania Wichnowska wraz z Antosiem i Ignasiem
OdpowiedzUsuńMój faworyt to też wanna :D
OdpowiedzUsuńI ten stoliczem z kubeczkami ;)
Matko Wygodna - ale masz wypasiony kubek co by Jack nie był zimnym draniem :D
Kubek kubkiem,ale ten sweter !!! <3
UsuńZdjęcie w wannie zajebisteee!
OdpowiedzUsuń:D
Jak mi Jaś się będzie nudził to wsadzę go do wanny i dam magnesy.
Bomba!
I dzięki! :*
Gratulacje ;)
OdpowiedzUsuńGratulacje dla zwycięzców
OdpowiedzUsuńA moim faworytem była Dziewczynka, która kąpie pluszaczki :) Świetna jest ! :) W ogóle zabawy w wannie na sucho-rewelacja !! :) U nas niestety plastikowa, więc magnezy odpadają, a szkoda, bo też świetny pomysł ! Cienie rewelacyjne również, książeczka piękna ! Dobre wybory ! :)
OdpowiedzUsuńgratulujemy wszystkim zwycięzcom i pięknie dziękujemy :) całą rodzinką !! :) mama tata i Kamilek
OdpowiedzUsuńGratulacje dla wygranych :) Większość moich typów padła. (Oprócz mnie) hahaha, taki żart ;)
OdpowiedzUsuńgratulujemy wszystkim i dziekujemy bardzo!
OdpowiedzUsuńEj, jaki fajny pomysł z tymi kapslami!!!
OdpowiedzUsuńGratulujemy wygranym, pozdrawiamy darczyńców i szanowne grono jury;)))
OdpowiedzUsuńDziękujemy za wyróżnienie :)
OdpowiedzUsuńGratulacje ;-)
OdpowiedzUsuńOjej!!! Bardzo bardzo dziękujemy za nagrodę i wyróżnienie naszego zgłoszenia! Cieszę się, że zostały też wyróżnione propozycje:Małgorzaty Śliwińskiej, Ani Wichnowskiej i Ani Opiela - pomysły super, sama chętnie wykorzystam!!!! A Patrycji Kordalskiej gratuluję super zdjęcia! My też duuuużo czytamy, ale świetnie dziewczyny zaprezentowałyście taki sposób spędzania czasu na tej fotce!
OdpowiedzUsuń