poniedziałek, 20 stycznia 2014

22:11
17
 Ogłoszenie wyników konkursu  

"SPOSOBY NA DŁUGIE, ZIMOWE POPOŁUDNIA"

Komisja sędziowska w składzie:
-Matka Jeszcze Nie Wariatka
-Mężul
-Babcia Chłopców, jednocześnie Matka Matki
-Chłopcy

po rozpoznaniu sprawy, milionowym przejrzeniu wszystkich zdjęć nadesłanych na konkurs, długiej debacie i wielu wahaniach- wyłoniła 18 zwycięskich zdjęć i przyznała im nagrody.


Uzasadnienie wyroku:
Przysłaliście mnóstwo pięknych zdjęć. Wielu z Was wykazało się niesamowitą inwencją twórczą. Z 127 zdjęć musieliśmy wybrać tylko 18. Nie było to łatwe i wbrew pozorom nie było też przyjemne. Bo nagrodzić chciałoby się najlepiej wszystkich!
Jeszcze trudniejszą kwestią okazało się dobieranie nagród! Regulamin dopuszczał podawanie tych, które chcielibyście dostać ale ilość nagród jest ograniczona i jednej nie da się podzielić na kilka osób. Dlatego też mamy nadzieję, że WSZYSCY będą zadowoleni z otrzymanych nagród a jeśli nie przydadzą się Wam osobiście, to podarujecie komuś w prezencie :)
W końcu najważniejsza w konkursach jak dobra zabawa!
Ja się bawiłam bardzo dobrze. Mam nadzieję, że Wy również!
Za co Wam serdecznie dziękuję!!

Postanowienia dodatkowe:
  • Matka Jeszcze Nie Wariatka nie przyjmuje skarg, zażaleń, zwrotów i hejtów.
  • Matka Jeszcze Nie Wariatka starała się wnikliwie sprawdzić czy osoby biorące udział w konkursie polubiły sponsorów. W przypadku mojego niedopatrzenia w tej sprawie i nie spełnienia tego warunku przez osobę, która zwycięży- daje sobie prawo do wyłonienia kolejnego zwycięzcy.
    A to lista zwycięzców i ich nagrody!

    1. MamaLoliPoli-
    Ręcznie robiona opaska na główkę dla malutkiego dziecka

    dla
    Eweliny Gancarz



    2. Manufaktura UNIQUE
    -Stworek Potworek z ręcznie wyhaftowanym imieniem i danymi dziecka
    dla
    Joanny Górskiej



    3. Pola na zakupach-
    upominek-niespodzianka (zdjęcie przykładowe dla dziewczynki, dla Chłopca wersja z autkiem)
    dla
    Moniki Urbańskiej
    4. Gaami- komplet- bransoletka dla Mamy i dla Dziecka

     dla
    Lidii Madalińskiej


    5. By Myself-
    poszewka na poduszkę pełną sowich buziek
    dla
    Noemi Skotarczak


    6. Aruru-
    prześliczny brelok owca ze świecącą w ciemności mordką oraz kopytkami.

    dla
    Ani Opiela


    7. Obrazki dla.
    2 ręcznie wykonane obrazki wraz z ramkami z bieżącego katalogu (wzory do wyboru)

    dla
    Ani Wichnowskiej



    8. Ameliowa Kraina-
    oryginalna smycz do smoczka

    dla
    Sylwii Górskiej



    9. Pomysłowo -
    przecudna sówka!
    dla
    Barbary Dąbrowy



    10. Filcowe Biesy -
    przecudowny, uroczy, słodki, filcowy breloczek do kluczy.

    dla
    Ani Rudnej



    11. Sokoli zakątek- 
    własnoręcznie wykonana kartka okolicznościowa (tematyka do uzgodnienia- walentynki, urodziny, chrzest, wesele...)

    dla
    Anny Gajowiak



    12. Matka wygodna też człowiek
    fantastyczna książka "Bystrzaki"


    dla
    Anny Dobies



    13. Benia
    filcowy futerał na wino
    dla
    Joanny Wójtowicz



    14. Nagroda przygotowana przez moją serdeczną przyjaciółkę Agusię, niezwykle ciepłą i utalentowaną osobą
    "Kubek w ręcznie robionym sweterku"


    1. dla
    Magdaleny Mrozek


    2. dla
    Patrycji Kordalskiej


    15. Nagroda specjalna od Mężula
    Komplet toreb- na laptopa, podróżna, plecak, kosmetyczka.
    1. dla
    Małgorzaty Śliwińskiej


    2. dla
    Moniki Sokół

    16. Nagroda od- Matki Jeszcze Nie Wariatki
    książka "Język niemowląt" lub " Język dwulatka"

     
     dla
    Karoliny Rzucidło



    Wszystkim wygranym GRATULUJĘ!

    Zwycięzcy mają czas do piątku (do 24.01.2013 r.) na zgłoszenie się do sponsorów celem ustalenia danych do wysyłki.
    W kwestii nagród od Mężula i przyjaciółki Agusi- proszę o kontakt ze mną!

    *jeśli przekręciłam komuś nazwisko, proszę mnie upominać. Przy takiej ilości uczestników wszystko się może zdarzyć! Bądźcie wyrozumiali! :)
    Nowszy post Starszy post

    17 komentarze:

    1. Eliza Sawińska20 stycznia 2014 22:25

      Matko nie wariatko bravo za wybór (niektóre wybrane zdjęcia pokrywały się z moimi "ulubionymi"), ciężki orzech te konkursy a TY świetnie dałaś radę :D podrawiamy

      OdpowiedzUsuń
    2. Matka wygodna też człowiek.20 stycznia 2014 22:28

      A zdjęcie z wanną było moim faworytem. Teraz mogę powiedzieć :)
      A Anny Dobies proszę o podanie adresu na priv :) Gratki.

      A ja dziękuję za docenienie kreatywności nasze,bośmy kombinowali jak tu na nagrodę zasłużyć :)

      p.s Matka ! Gratuluję rozdziewiczenia konkursowego !

      OdpowiedzUsuń
    3. Anonimowy20 stycznia 2014 22:28

      Tutaj też podziękujemy. Zatem DZIĘKUJEMY BARDZO za wyróżnienie :)) Ania Wichnowska wraz z Antosiem i Ignasiem

      OdpowiedzUsuń
    4. Goha Micyk20 stycznia 2014 22:34

      Mój faworyt to też wanna :D
      I ten stoliczem z kubeczkami ;)

      Matko Wygodna - ale masz wypasiony kubek co by Jack nie był zimnym draniem :D

      OdpowiedzUsuń
      Odpowiedzi
      1. Matka wygodna też człowiek.20 stycznia 2014 22:37

        Kubek kubkiem,ale ten sweter !!! <3

        Usuń
    • Matka Prezesa20 stycznia 2014 23:04

      Zdjęcie w wannie zajebisteee!
      :D
      Jak mi Jaś się będzie nudził to wsadzę go do wanny i dam magnesy.
      Bomba!

      I dzięki! :*

      OdpowiedzUsuń
    • Agnieszka Dawidowicz20 stycznia 2014 23:16

      Gratulacje ;)

      OdpowiedzUsuń
    • Anna Pacek20 stycznia 2014 23:19

      Gratulacje dla zwycięzców

      OdpowiedzUsuń
    • Izabela Barglik20 stycznia 2014 23:57

      A moim faworytem była Dziewczynka, która kąpie pluszaczki :) Świetna jest ! :) W ogóle zabawy w wannie na sucho-rewelacja !! :) U nas niestety plastikowa, więc magnezy odpadają, a szkoda, bo też świetny pomysł ! Cienie rewelacyjne również, książeczka piękna ! Dobre wybory ! :)

      OdpowiedzUsuń
    • Sylwia Górska21 stycznia 2014 00:10

      gratulujemy wszystkim zwycięzcom i pięknie dziękujemy :) całą rodzinką !! :) mama tata i Kamilek

      OdpowiedzUsuń
    • Przewijka21 stycznia 2014 01:01

      Gratulacje dla wygranych :) Większość moich typów padła. (Oprócz mnie) hahaha, taki żart ;)

      OdpowiedzUsuń
    • Ewelina Gancarz21 stycznia 2014 06:20

      gratulujemy wszystkim i dziekujemy bardzo!

      OdpowiedzUsuń
    • Agnieszka B.21 stycznia 2014 09:06

      Ej, jaki fajny pomysł z tymi kapslami!!!

      OdpowiedzUsuń
    • Monika21 stycznia 2014 15:59

      Gratulujemy wygranym, pozdrawiamy darczyńców i szanowne grono jury;)))

      OdpowiedzUsuń
    • Ania21 stycznia 2014 21:51

      Dziękujemy za wyróżnienie :)

      OdpowiedzUsuń
    • Monia Paluczyńska21 stycznia 2014 22:59

      Gratulacje ;-)

      OdpowiedzUsuń
    • Basia22 stycznia 2014 22:52

      Ojej!!! Bardzo bardzo dziękujemy za nagrodę i wyróżnienie naszego zgłoszenia! Cieszę się, że zostały też wyróżnione propozycje:Małgorzaty Śliwińskiej, Ani Wichnowskiej i Ani Opiela - pomysły super, sama chętnie wykorzystam!!!! A Patrycji Kordalskiej gratuluję super zdjęcia! My też duuuużo czytamy, ale świetnie dziewczyny zaprezentowałyście taki sposób spędzania czasu na tej fotce!

      OdpowiedzUsuń

    Dziękuję za każdy zostawiony komentarz! Cenię sobie zdanie czytelników, dlatego jeśli masz coś do powiedzenia- nie wahaj się :)