- W gazecie "Dziecko"
- O Spotkaniu we Wrocławiu
- Wywiad ze mną (i nie tylko) na portalu BlogiMam
- O B(L)OGiniach
- O udziale w panelu dyskusyjnym na Targach Happy Baby
- Foto-relacja z panelu dyskusyjnego na Targach Happy Baby
Matka-Nie-Wariatka w mediach
Do tej pory pisano o nas i o naszych inicjatywach:

0 komentarze:
Prześlij komentarz
Dziękuję za każdy zostawiony komentarz! Cenię sobie zdanie czytelników, dlatego jeśli masz coś do powiedzenia- nie wahaj się :)