Do tej pory pisano o nas i o naszych inicjatywach:


  • W gazecie "Dziecko"
  • O Spotkaniu we Wrocławiu
  • Wywiad ze mną (i nie tylko) na portalu BlogiMam
  • O B(L)OGiniach
  • O udziale w panelu dyskusyjnym na Targach Happy Baby
  • Foto-relacja z panelu dyskusyjnego na Targach Happy Baby

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz! Cenię sobie zdanie czytelników, dlatego jeśli masz coś do powiedzenia- nie wahaj się :)