Każde takie wydarzenie jest profesjonalnie przygotowane, ma zapewnioną odpowiednią oprawę, nawiązujemy współpracę ze sponsorami i partnerami medialnymi.
Do tej pory zorganizowałyśmy:
1. Luty 2014 r. we Wrocławiu -spotkanie blogerów o charakterze warsztatowym, przygotowane dla 20 osób.
Zapowiedź spotkania: http://www.matkaniewariatka.pl/2014/02/spotkanie-blogujacych-mam-wrocaw-2014.html
Relacja ze spotkania: http://www.matkaniewariatka.pl/2014/02/po-spotkaniu-blogujacych-mam-we-wrocawiu.html
2. Maj 2014 r. W Poznaniu- spotkanie dla 10 mam, mające na celu promowanie lokalnych firm.
Zapowiedź spotkania: http://www.matkaniewariatka.pl/2014/05/poznaj-poznan-lokalnie-spotkanie-dla-mam.html
Relacja ze spotkania: http://www.matkaniewariatka.pl/2014/05/poznaj-poznan-lokalnie-relacja-ze.html
3. B(L)OGinie 2014 we wrześniu w Poznaniu. Szczegóły niebawem!
http://www.matkaniewariatka.pl/2014/09/bloginie-2014-relacja-ze-spotkania.html

0 komentarze:
Prześlij komentarz
Dziękuję za każdy zostawiony komentarz! Cenię sobie zdanie czytelników, dlatego jeśli masz coś do powiedzenia- nie wahaj się :)