Co podarować mężczyźnie z okazji Dnia Ojca?


Czerwiec jest w naszej rodzinie miesiącem pełnym okazji do świętowania. Mężu ma urodziny, ja mam imieniny, do tego obchodzimy Dzień Ojca. I jak zawsze z tej okazji pojawia się pytanie- jaki kupić prezent?
Dzieciom zawsze wiem, mamie też raczej wiem, z tatą bywa gorzej. Ale największy kłopot mam zazwyczaj z mężem. Czasy gdy kiczowate serduszka albo bokserki z jakimś obrazkiem były świetne, dawno minęły. Teraz trzeba się bardziej postarać. Zwłaszcza, że jest on osobą, która gadżety gromadzi na bieżąco i jak mu się coś podoba, to sobie to zaplanuje w budżecie i kupuje. Do tego nienawidzi jak mu kupuję ubrania, bo wybieram takie, w których ja bym chciała go zobaczyć, a nie które on lubi nosić. Generalnie- zawsze dylemat!
Całe szczęście w porę sobie przypomniałam o moim prezencie na Dzień Mamy- KLIK Fotoksiążka od Printu sprawiła mi ogromną radość, dlatego też pomyślałam, że podobny prezent wykonam dla Niego!
Przekopanie się przez miliardy naszych zdjęć, żeby wybrać te, na których Armia jest z tatą, zajęło trochę czasu. Ale nie było jakoś wybitnie trudne, bo w przeciwieństwie do mnie- on ma z nimi mnóstwo zdjęć.
Pozostało wybrać szablon (a są takie specjalne dla Taty!), zaprojektować i gotowe.

IMG_7560

IMG_7565

IMG_7590

Takie osobiste prezenty to zawsze dobry pomysł. To coś co zawsze i dla każdego się sprawdza. U nas sprawdzi się tym bardziej, że wielu z tych zdjęć nie mieliśmy wydrukowanych. A zebranie w jednym miejscu zdjęć dzieci z tatą, to taka szczególna pamiątka. Oglądam i się wzruszam, mam więc nadzieje, że mężu też będzie zadowolony (powiem wam jak mu wręczymy, więc ciiii…).

Na razie Chłopcy byli zachwyceni. Obejrzeli fotoksiążkę od deski do deski, obstawiając na którym zdjęciu, który z nich jest. Piszczeliśmy wszyscy z radości albo wybuchaliśmy śmiechem przypominając sobie różne wydarzenia, uwiecznione na fotografiach.

IMG_7577

IMG_7581

IMG_7587

Teraz czekamy na reakcję przyszłego Obdarowanego.
A jeśli wy, chciałybyście z okazji Dnia Taty zrobić taki prezent swoim partnerom albo ojcom to mam dla was 40 zł zniżki na fotoksiążki Printu. Link do zniżki TUTAJ

*Nie dotyczy instabooków i formatu 19×13 fotoksiążek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *