Prawa autorskie

Strona jest chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, przytaczanie lub wykorzystywanie jej zawartości bez zgody autorki jest sprzeczne z prawem (podstawa prawna Dz.U. 94 nt 43 poz. 170)

niedziela, 8 grudnia 2013

są takie dni, kiedy jasny szlag trafia bez powodu

Źródło:TUTAJ

Są takie dni, kiedy nic się nie chce.
Szklanka z herbatą jest za ciężka.
Lodówka za daleko.
Kawa za mocna.
Ciasto za słodkie.
Dzieci za głośno.
Zabawy za głupie.
Obiad zbyt skomplikowany.
Sprzątanie dziełem nie do zrealizowania.

Są dni kiedy nic się nie podoba.
Morda w lustrze nieciekawa.
Ciuchy niemodne.
Waga za duża.
Buty nieeleganckie.
Szablon bloga wieśniacki.
Kolor ścian opatrzony.
Ustawienie mebli niepraktyczne.

Są dni kiedy wszystko wkurza.
Dzwonek telefonu.
Pukanie do drzwi.
Goście.
Brak gości.
Nadmiar wrażeń.
Brak wrażeń.

I wcale nie wiąże się to z żadną depresją. Ot, po prostu- niemoc życiowa, która najchętniej zostałaby spożytkowana na tworzeniu odleżyn.
Ja dzisiaj mam taki dzień.
Odleżyn jednak brak.

Są dni, które powinny być wolne od pracy wszelakiej, z myśleniem włącznie.
Taka niedziela na przykład.
Tymczasem sądzę, że wolna niedziela jest dostępna tylko dla osób bezdzietnych.

14 komentarzy:

  1. Ania8 grudnia 2013 21:16

    Chyba każdy ma takie dni. Wtedy powinno się schować pod koc i nie wychodzić z pod niego cały dzień...ojej...marzenie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lucy eS8 grudnia 2013 21:49

    wczoraj tam miałam, dziś przeszło - a więc raduj się nadchodzącą zmianą daty

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. martas8 grudnia 2013 22:03

      Tego się będę trzymać :)

      Usuń
  • Daria Krzemińska8 grudnia 2013 22:14

    Witaj w klubie koleżanko :)
    Niedziela dzień lenistwa i beznadziei :D
    wszystko wkurza, denerwuję :)
    Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  • Joanna Wiśniewska8 grudnia 2013 22:45

    A przepraszam, czy koleżanki nie dopadł czasem PMS? Mnie w jego towarzystwie wzrok zabarwia się na czerwono i drażni, cokolwiek by to nie było albo kim nie było zawsze jest nie tak.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. martas9 grudnia 2013 20:57

      No właśnie cholera nie :/

      Usuń
  • Yendza8 grudnia 2013 22:49

    są takie dni, są.
    reset wtedy potrzebny jak nic :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. martas9 grudnia 2013 20:58

      Jakaś propozycja?

      Usuń
  • Marta Duszyńska9 grudnia 2013 08:21

    Nie lubię takich dni. Ale są i nic na to nie poradzimy. A będąc na diecie często wydaje mi się, że takich dni jest jeszcze więcej :P
    Wtedy mam ochotę wystawić moje dziecięta za okno. :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. martas9 grudnia 2013 20:58

      Ja już się robię jak pączuszek od tych trudnych dni. Brzydką pogodę sobie jedzeniem rekompensuję. Do wiosny będę jak balon! :)

      Usuń
  • Gizanka9 grudnia 2013 15:45

    Oooooo to mój dzień dziś taki, powinnam krzyczeć: Ludziieeeeeeeee zejdźcie z drogi...

    OdpowiedzUsuń
  • Strzyga9 grudnia 2013 20:52

    Mój mąż twierdzi, ze te dni wypadają przed miesiączką. Albo po. Ewentualnie w trakcie. No i jeszcze czasem bez powodu ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. martas9 grudnia 2013 20:57

      Mój mąż twierdzi, że ja okres to mam całe życie bo albo jestem przed, w trakcie albo po :P
      Tym razem to nie PMS bo do niego to jeszcze hoho- ze 2 tygodnie! Pogoda, ewidentnie brak słońca.

      Usuń

Drogi Czytelniku- pamiętaj, PODPISZ SIĘ pod komentarzem!