
Bardzo lubię święta! Bardzo, bardzo lubię święta. Choinkę zawsze ubieram dużo wcześniej bo nie mogę się doczekać, uwielbiam ten kicz dekoracji świątecznych, oświetlone miasta, przystrojone podwórka. Uwielbiam świąteczne potrawy- pierogi, uszka, barszcz, zupę grzybową...
Lubię kolędy. Lubię zapachy świąt. Nawet filmy świąteczne.
Mam nadzieję, że kiedyś to ja będę centrum świątecznego dowodzenia i moje dzieci będą się u mnie zwalać na święta ze swoimi rodzinami... myślę, że wtedy polubię takie duże, rodzinne święta!
I takich właśnie świąt wam życzę...
RODZINNYCH PRZEDE WSZYSTKIM, Z WYŁĄCZNIE PRZYJEMNYMI SPOTKANIAMI PRZY STOŁACH, KARPI MÓWIĄCYCH LUDZKIM GŁOSEM (SPEŁNIAJĄCYCH ŻYCZENIA), KOLOROWYCH PREZENTÓW POD CHOINKĄ Iiii ŚNIEGU... CO TO BY TEN CZAS NABRAŁ PRAWDZIWEJ MAGII.
Jedzcie, radujcie się, cieszcie sobą.
Kochajcie i szanujcie a stare zwady zażegnajcie.
Dajcie dzieciom poczuć ten wyjątkowy czas.
Nie pozwólcie by gotowanie i sprzątanie przysłoniło wam prawdziwą wartość tych dni.
Bądźcie szczęśliwi!
A w między czasie poczytajcie o moich ABSURDACH ŚWIĄT

0 komentarze:
Prześlij komentarz
Dziękuję za każdy zostawiony komentarz! Cenię sobie zdanie czytelników, dlatego jeśli masz coś do powiedzenia- nie wahaj się :)